profesor martyniszyn

Wykład pt. „Regulatory framework and practicalities of dealing with cross-border violations of competition laws”

W dniu 14 kwietnia 2023 r. na Wydziale Prawa i Nauk Społecznych prof. Marek Martyniszyn, profesor wizytujący Instytutu Nauk Prawnych, wygłosił wykład pt. „Regulatory framework and practicalities of dealing with cross-border violations of competition laws”. Prelegent jest pracownikiem Queen’s University w Belfaście, gdzie jako profesor w School of Law zajmuje się międzynarodowymi i porównawczymi aspektami prawa konkurencji. Współpracował z m.in. East China University of Political Science and Law w Szanghaju, the University of Witwatersrand w Johannesburgu oraz the Catholic University of Portugal w Porto, a wyniki swoich badań naukowych prezentował m.in. w Chinach, Chorwacji, Francji, Gruzji, Niemczech, Holandii, Indiach, Indonezji, Japonii, Kuwejcie, RPA, Stanach Zjednoczonych.