"X Warszawskie Dni Logistyki" - nagrodzeni uczestnicy

Gratulacje dla studentek za zajęcie II miejsca w konferencji „X Warszawskie Dni Logistyki”

W dniach 26-27.05.2022 r. studentki II roku I stopnia kierunku Zarządzanie Weronika Drabik oraz Sandra Kuś wzięły udział w cyklicznej studenckiej konferencji naukowej „X Warszawskie Dni Logistyki” organizowanej przez SGGW w Warszawie pod honorowym patronatem Ministra Edukacji i Nauki.
Studentki, pod merytorycznym nadzorem dr Barbary Kusto, przygotowały we współautorstwie artykuł naukowy i wystąpienie podczas konferencji. Artykuł, po uzyskaniu pozytywnych recenzji, zostanie opublikowany w monografii pokonferencyjnej. Elementem konferencji było wystąpienie z referatem dotyczącym treści zawartych w artykule. Zaprezentowane referaty i wystąpienia brały udział w konkursie referatów. Studentki reprezentujące Uniwersytet Jana Kochanowskiego – Katedrę Zarządzania zdobyły II miejsce.

Serdecznie gratulujemy, gdyż był to pierwszy udział studentek w konferencji.

Życzymy dalszych sukcesów.