Spotkanie w ramach Erasmus+ 30.01-2.02.2023 r.

W dniach 30.01-2.02.2023 r. na Wydziale Prawa i Nauk Społecznych przebywali w ramach programu Erasmus+ nauczyciele akademiccy Mgr.Pavol Prevoznik i Doc.dr.hab Saniclava Strelcova z Wydziału Inżynierii Bezpieczeństwa Uniwersytetu w Żylinie (Słowacja). Goście ze Słowacji spotkali się m.in. z Panią Prodziekan WPiNS Prof. UJK dr hab. Agnieszką Żywicką i Dyrektorem Instytutu Nauk o Bezpieczeństwie Prof. UJK dr hab. Markiem Leszczyńskim. Delegacja słowacka reprezentuje nauki o bezpieczeństwie. Rozmawiano o poszerzeniu i ugruntowaniu współpracy dydaktycznej i naukowej między UJK a Uniwersytetem w Żylinie.